domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Atex - opinie techniczne

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Rozpoznaje się trzy strefy zagrożone wybuchem. Najbardziej niebezpieczna jest „strefa 0”. Atmosfera wybuchowa znajdująca się niej zawiera mieszaninę substancji palnych w postaci gazdów, par, mgieł. Występują one stale przez dłuższy czas. Dokument zabezpieczenia przed wybuchem zawiera informację o strefach. Ocena zagrożenia wybuchem to jego część, która poświęcona jest kalkulacją dotyczącym skutków wybuchu oraz jego zasięgu.
słowa kluczowe strefy zagrożone wybuchem, opinie techniczne i ekspertyzy, odbiór inwestycji, ocena ryzyka wybuchu
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł lekki
data wpisu 2014-11-08
ważny do 2015-11-08 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.atex137.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl