domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pogotowie stomatologiczne Rzeszów

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W Rzeszowie ma swoją siedzibę gabinet dentystyczny NZOZ Stomatologia A.Tułecki, który świadczy profesjonalne świadczenia stomatologiczne. Od trzech dekad profesja stomatologa to nasza familijna tradycja, to ponad 60 lat zasobu wiedzy, doświadczeń oraz zaangażowania. Łączy nas gigantyczna zamiłowanie do wykonywanego zawodu. Świadczymy kolosalny zasób świadczeń dentystycznych, między innymi: stomatologię zachowawczą i kosmetyczną, protetykę i wiele innych. Naszym klientom gwarantujemy najwyższy standard świadczeń realizowanych przy użyciu ultranowoczesnego sprzętu, dogodne godziny pracy przychodni a także bardzo konkurencyjne ceny. Przykładamy ogromną wagę do sterylności instrumentów stomatologicznych, a niektórych używamy włącznie jeden raz. W niespodziewanych przypadkach gwarantujemy naszym klientom całodobowe pogotowie stomatologiczne. Klimatyzowane pomieszczenia, przyjazna atmosfera i rzadko spotykane potraktowanie każdego klienta zapewniają, że uśmiech będzie potwierdzeniem wyświadczonej usługi. Zapraszamy.
słowa kluczowe dentysta Rzeszów, stomatolog Rzeszów, Arkadiusz Tułecki, pogotowie stomatologiczne Rzeszów
kategorie Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
Zdrowie i uroda >> Lekarze
Województwa >> podkarpackie
data wpisu 2015-10-22
url http://www.naszdentysta.info
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl