domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

F.T.H.U MaxTrans - transport Austria

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Przedstawiamy Państwu transport międzynarodowy ciężarowy z windą. Do dyspozycji m.in. firanki a także pojazdy z windą. Wyszkolony zespół spedytorów i opanowana ekipa kierowców to trzon firmy. Głównie przewozimy powierzone nam towary organizując transport do Austrii ale nasza domena to transport Anglia. Wieloletnie doświadczenie to nasz wyznacznik. Reasumując – proponujemy przede wszystkim transport międzynarodowy oraz spedycja. Nasze pojazdy są zawsze gotowe tak aby towar klientów mógl przemieszczać się szybko i bezpiecznie. Ponadto mamy niezawodną łaczność GSM a także namierzanie GPS, dzięki którym możemy śledzić w danej chwili przebieg zleceń. Nasz atut normy emisji spalin EURO 3 oraz EURO5 , oczywiście troszczymy się o naturę. Profesjonalna spedycja zbudowana na wieloletnim doświadczeniu. Polecamy serdecznie - posiadamy najlepsze usługi z zakresu dziedziny transport i spedycja. MaxTrans to też wypożyczalnia samochodów Mielec - oferujemy najjem aut dostawczych czyli usługi wynajmu, po angielsku zwane Rent a Car. Do dyspozycji m.in. samochody dostawcze i pozostale. W sprzedaży opcjonalnie sól drogowa.
słowa kluczowe transport miedzynarodowy, spedycja, ciężarówki z windą, sól drogowa, podkarpacie
kategorie Transport i spedycja >> Transport lądowy
Motoryzacja >> Wypożyczalnie samochodów
data wpisu 2014-10-03
ważny do 2015-10-03 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.maxtrans.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl