domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wynajem Autokarów Warszawa

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
ATH-Fides (Autokary Warszawa) Warszawie to firma specjalizująca się w ramie transportu osób. istniejemy na rynku od 1994 roku. Naszą pracą jest transport i przewóz osób. Przyjmujemy do pracy jedynie poddanych próbie i niezawodnych kierowców. Bezpieczeństwo i komfort przejażdżki to nasz priorytet. Podejmujemy zapotrzebowania od wszystkich zaintrygowanych. Świadczymy przewozy autokarowe Warszawa. Obsługujemy i współpracujemy z biurami turystycznymi, szkołami, zakładami pracy itp. Na termin podróżowania autokarem składamy propozycję naszym pasażerom ubezpieczenie NW i pomocnicze ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od nieprzewidzianych i niezależnych od przewoźnika zdarzeń. Gratisowo nasza usługa to wynajem autokarów Warszawa. Nasze pojazdy sprawdzane są w autoryzowanych stacjach obsługi. Mamy wszelkie wymagające certyfikaty i licencje, też te na przejazdy internacjonalne. Zapraszamy do nas! Przewozy autokarowe Warszawa, wynajem autokarów Warszawa, to autokary Warszawa dla Was!
słowa kluczowe Wynajem Autokarów Warszawa, Przewozy Autokarowe Warszawa, Autokary Warszawa
kategorie Transport i spedycja >> Transport lądowy
Transport i spedycja >> Transport osobowy
Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
data wpisu 2015-02-09
ważny do 2016-02-09 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ath-fides.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl