domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Opakowania kartonowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Przedsiębiorstwo Karton-Pak z Cieszyna produkuje opakowania kartonowe. Szeroka propozycja asortymentowa firmy obejmuje w głównej mierze kolorowe a także uszlachetnione opakowania kartonowe lite oraz kaszerowane z nadrukiem offsetowym, a oprócz tego pudła klapowe a oprócz tego wykrawane z nadrukiem fleksograficznym, opakowania karbowane a oprócz tego wszelkiego gatunku standy, ekspozytory a oprócz tego displeje. Spółka dysponuje dużym, nowoczesnym parkiem maszynowym a oprócz tego specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania opakowań kartonowych. Profesjonalne baza produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 3000 m kw zapewnia alternatywę wyprodukowania szerokiej gamy wyrobów dobrej jakości a także realizacji również nietypowych, dużych i skomplikowanych zamówień. Wyroby Karton-Pak znajdują wdrożenie w wielu branżach gospodarki. Firma jest obecna na rynku od przeszło 30 lat.
słowa kluczowe ekspozytory, opakowania kartonowe, opakowania kaszerowane, opakowania tekturowe, opakowania z tektury
kategorie Handel >> Hurtownie
Handel >> Wyposażenie sklepów
Biznes >> Artykuły biurowe
data wpisu 2021-04-01
url http://karton-pak.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl