domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Biuro Tłumaczeń Kraków

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Profesjonalne biuro tłumaczeń, świadczące usługi tłumaczeniowe we wszelkich możliwych kombinacjach językowych dla ponad 18 specjalizacji, takich jak: medycyna, farmacja, prawo, sądownictwo, ekonomia, finanse, reklama i marketing oraz wiele innych. Oferujemy tłumaczenia pisemne (wykonywane w trybie standardowym, pilnym lub ekspresowym) oraz ustne (konsekutywne oraz symultaniczne) wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów, posiadających wiedzę z danego języka oraz branży, w której przekładu dokonują. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
słowa kluczowe tłumacz, tłumaczenia, biuro tłumaczeń
kategorie Usługi >> Tłumaczenia
Edukacja i szkolnictwo >> Tłumaczenia naukowe
Media, wydawnictwa >> Wydawcy książek
data wpisu 2015-01-28
ważny do 2016-01-28 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://123krakow.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl