domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Petrografia skał i mikroskopia

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Archeologia, budownictwo oraz geologia wykorzystują analizę petrograficzną do oznaczania minerałów i skał wykorzystywanych właśnie w tych dziedzinach nauk. Petrografia skał to opis składu mineralogicznego oraz zależności pomiędzy minerałami jakie zaistniały w trakcie formowania się skał magmowych, osadowych lub metamorficznych. Zależności pozwalają na ocenę wytrzymałości skał, ocenę ich przydatności jako materiał budowlany. Analiza petrograficzna to zbiór cech teksturalnych oraz strukturalnych minerałów.
słowa kluczowe geologiczne płytki cienkie, petrografia skał, analiza petrograficzna
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
Biznes >> Doradztwo i konsulting
Budownictwo >> Geodezja, geologia i kartografia
data wpisu 2019-10-01
url http://www.petrografia.waw.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl