domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Automatyka sklep - MAXTER

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Sklep.maxter.pl posiada w ofercie szeroką gamę podzespołów automatyki przemysłowej stosowanych do zapewnienia bezpieczeństwa maszyn oraz w regulacji procesów przemysłowych. Oferowane są produkty marek między innymi: Allen-Bradley (Rockwell), Telco, INVERTEK Drives, Pantron, Mollet, IDEM Safety, INVERTEK Drives, Torex, OEM, Sick, Baumer, Schneider oraz wielu innych. Oferta obejmuje produkty takie jak: 1. Czujniki do sygnalizacji i pomiaru: przetwornik ciśnienia, czujnik optyczny, czujnik tlenu do kotła, obrotowy czujnik poziomu, fotokomórka, presostat, czujnik ultradźwiękowy, czujnik mikrofalowy, itp. 2. Falowniki do regulacji obrotów silników elektrycznych: falownik do pompy, Invertek Drives, falownik wektorowy, falownik do wentylatora, falownik 4kW, itp. 3. Osprzęt bezpieczeństwa maszyn: przekaźnik bezpieczeństwa, wyłącznik linkowy, wyłącznik ryglujący, wyłącznik bezkontaktowy, czujnik zbiegu taśmy itp.
słowa kluczowe falownik 4kW, wyłącznik ryglujący, przekaźnik bezpieczeństwa, automatyka sklep
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Przemysł i produkcja >> przemysł elektromaszynowy
Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
data wpisu 2019-08-22
url https://sklep.maxter.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl