domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Półkolonie Olsztyn | Kurs Żeglarski | Wieczór Kawalerski

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Półkolonie Olsztyn to wyjątkowa oferta aktywny wakacji w centrum miasta. Korzystając z piękna Olsztyna i jeziora Ukiel żeglarskie półkolonie łączą wszystko co najlepsze w wakacyjnej radości. Uczą, bawią i motywują. To idealny sposób na wakacje dla najmłodszych w Olsztynie. Dla tych nieco starszych atrakcji też nie zabraknie. Niezapomniane wspomnienia zapewni kurs żeglarski. W trakcie kursu nauczysz się żeglować jachtem Omega i jachtem kabinowym Tango 730. Poznasz teorię wymaganą na egzaminie na żeglarza jachtowego oraz zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne. Wszystko to po to by zdobyć patent żeglarza. Dla najstarszych mamy za to pomysł na idealny wieczór kawalerski w Olsztynie. Przepis jest dziecinnie prosty. Szybka motorówka, dobra muzyka, zimny szampan i mamy idealny wieczór kawalerski lub panieński.
słowa kluczowe półkolonie Olsztyn; Kurs żeglarski; wieczór kawalerski
kategorie Województwa >> warmińsko-mazurskie
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Biura podróży, agencje
data wpisu 2019-03-14
url https://www.na-wiatr.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.