domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Analizy rynku od Quantify

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Quantify to firma zajmująca się opracowywaniem profesjonalnych badań rynku. To zespół fachowców, którzy posiadają przygotowanie teoretyczne i wiedzę praktyczną pozwalającą na opracowywanie szczegółowych analiz rynku różnego rodzaju i dla firm o różnorakim profilu. Quantify przygotowuje zarówno badania rynków lokalnych, jak i krajowych, międzynarodowych i globalnych. W portfolio znajdują się firmy m.in. edukacyjne, budowlane, czy publiczne. Wszystkie podejmują bardziej świadome decyzje rynkowe dzięki informacjom zgromadzonym przez Quantify. Dostęp do wszystkich badań przekazywany jest zlecającym firmom na wyłączność.
słowa kluczowe badania rynku, badania klientów, analiza konkurencji, mikrosegmentacja, makrosegmentacja
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Marketing i reklama >> Badania marketingowe
data wpisu 2019-01-21
url https://quantify.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl