domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Selfies, sweet focie , samojebki najlepsze fotki w sieci....

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
To kolejne wyżyny samojebek. Ten rodzaj wymaga dodatkowego osprzętu w postaci kija – stąd też nazwa “kijojebka”. Trudno ją zrobić w tramwaju, w windzie też nie łatwo, najlepiej robić ją wtedy, kiedy chcemy naprawdę się pochwalić w jakim cudownie modnym miejscu akurat przebywamy i jak nasz outfit prezentuje się na tym tle. Poziom pierwszy to typowa selfie z kibla albo z windy , w dodatku spieprzona, bo model nie potrafi wyłączyć lampy błyskowej w telefonie. Nie mam pojęcia czemu jest tyle samojebek z lampą… ale to chyba ten typ fotografów, którzy nawet krajobrazy i wielkie przestrzenie fotografują z lampą błyskową.
słowa kluczowe Selfies, sweet focie, samojebki, slit focia, fotka, zdjęcie
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
data wpisu 2015-01-09
ważny do 2016-01-09 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://selfies.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl