domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Biuro tłumaczeń specjalistycznych Nativer Speakers Group

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasza firma to biuro tłumaczeń specjalistycznych zajmujące się tłumaczeniami tekstu, tłumaczeniami ustnymi takimi jak tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia konsekutywne. Dodatkowo zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi. Nasza specjalność to tłumaczenia symultaniczne języka rosyjskiego oraz tłumaczenia konsekutywne języka białoruskiego.
słowa kluczowe tłumaczenia tekstu, tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia przysięgłe
kategorie Usługi >> Tłumaczenia
Edukacja i szkolnictwo >> Tłumaczenia naukowe
Województwa >> zachodnio-pomorskie
data wpisu 2018-01-15
url http://www.nsgroup.info
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl