domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Bony turystyczne, Bony wakacyjne dla firm

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Bony turystyczne wykorzystywane są w ramach różnego rodzaju konkursów, promocji i programów lojalnościowych. Ich atutem jest możliwość wyboru nagrody przez posiadacza bonu, ponieważ to on sam decyduje o miejscu wypoczynku. Bon turystyczny Mega Travel może być wykorzystany przy rezerwacji wczasów i wycieczek prezentowanych na www.mega.travel a także pobytów w spa, rezerwacji hoteli, przelotów, wyjazdów i biletów na mecze i Formułę 1. Bony turystyczne Mega Travel to najlepsza tego typu oferta dostępna na rynku turystycznym! Mega Travel od wielu lat zajmuje się kompleksową działalnością w dziedzinie turystyki. Oprócz organizacji wyjazdów dla firm oraz dla klientów indywidualnych, w tym wyjazdów narciarskich, sportowych, spa proponujemy naszym klientom także zakup bonów turystycznych, w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Bony turystyczne dla firm to propozycja, która może być skutecznie wykorzystana na wielu płaszczyznach. Bony pracownicze są doskonałym sposobem nagradzania pracowników.
słowa kluczowe bony, turystyczne, wakacyjne, vouchery, dla firm, nagrody, konkursy
kategorie Biznes >> Integracja i motywacja
Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Biura podróży, agencje
data wpisu 2014-12-21
ważny do 2015-12-21 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.bonywakacyjne.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl