domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Stomatolog Wrocław

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasz punkt dentystyczny zawiera współczesne, klimatyzowane pomieszczenia. Proponujemy cały szereg form leczenia, które są związane ze wszczepianiem implantów. Również oferujemy leczenie w takim zakresie, jak chirurgia stomatologiczna, zakładanie protezy, czy ortodoncja. Bez problemu można u nas zrobić zdjęcia Pantomograficzne i Panoramiczne Zębów. świadczy o tym, iż zależy nam na bezpieczeństwie i wygodzie naszych pacjentów. Posiadamy Tomograf Komputerowy. Zachowujemy też unijne warunki dotyczące sterylności.
słowa kluczowe Dentysta, stomatolog, implanty, chirurg, protetyka, Wrocław, ortodonta, leczenie kanałowe, protezy
kategorie Zdrowie i uroda >> Lekarze
Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
Województwa >> dolnośląskie
data wpisu 2014-12-19
ważny do 2015-12-19 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.margo-stomatologia.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl