domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Notarialna w Szczecinie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Notariusz Przemysław Guckler prowadzi swoją Kancelarię Notarialną w Szczecinie przy ul.Jagielońskiej 26/1, posiada do zaproponowania swoim klientom najwyższą jakość świadczonych czynności notarialnych, zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Utrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce zapewnia wysokie standardy realizacji usług, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Profesjonalną obsługę gwarantują także zatrudnieni w kancelarii przeszkoleniu pracownicy, gotowi udzielić wszelkich potrzebnych informacji. Dlatego zapraszamy na naszą stronę Notariusz Szczecin do zakładki kontakt. Notariusz z siedzibą w Szczecinie realizuje kompletny wachlarz czynności notarialnych, które w zakresie kompetencji notariuszy są zgodne z Ustawą Prawo o notariacie.
słowa kluczowe Kancelaria Szczecin, Notariusz Szczecin, Przemysław Guckler
kategorie Administracja i polityka >> Administracja rządowa
Administracja i polityka >> Władza ustawodawcza
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2017-10-30
url http://notariusz-guckler.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl