domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pakowarka próźniowa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Pakowanie i przechowywanie żywności to nieodzowne zagadnienia w gastronomii. Rozróżniamy pakowarki zarówno próżniowe, jak i te, które służą do hermetycznego zamykania pojemników. Poza magazynowaniem, wakownica (pakowarka próżniowa) znajduje zastosowanie w technologii souse vide, stanowi także ważny element kuchni molekularnej. Pakowarki hermetyczne dają możliwość szczelnego zamykania żywności w pojemnikach z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, co doskonale sprawdza się np. w firmach cateringowych. Pakowarka próżniowa to urządzenie gastronomiczne, które wymaga także regularnego serwisu. Wiele osób zapomina o tym bardzo ważnym elemencie, jednak jeżeli urządzenie będzie systematycznie serwisowane posłuży nam znacznie dłużej a i jego wydajność zawsze będzie na tym samym poziomie. Należy także pamiętać, że nasz lokal musi spełniać wszelkie normy i niezbędny jest projekt lokalu gastronomicznego, dzięki czemu zaspokoimy wymogi sanepidu jak i nadzoru budowlanego.
słowa kluczowe piec konwekcyjno parowy retigo, serwis urządzeń gastronomicznych, projekt lokalu gastronomiczneg
kategorie Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
Gastronomia >> Usługi gastronomiczne
Gastronomia >> Katering
data wpisu 2016-12-21
url http://gastrosklep.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl