domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Biuro Rachunkowe Kraków

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Profesjonalne Biuro Rachunkowe z Krakowa zaprasza klientów z całej Polski. Wystarczy tylko raz w miesiącu przesłać dokumenty do naszego biura za pośrednictwem poczty, kuriera lub elektronicznie. Już od dziś księgowość może stać się wygodniejsza. W pakiecie naszej oferty znajdziecie Państwo następujące usługi; ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe, sprawozdania finansowe, obsługa kadrowo - płacowa, sprawy pracownicze (akta osobowe), rozliczenia ZUS, GUS, PFRON, US, zeznania roczne, deklaracje podatkowe, pisanie biznes planów, wnioski o dofinansowanie, rejestracje spółek on-line, obsługa kontroli skarbowej, księgowość on- line, oraz pozostałe usługi w zakresie księgowości oraz finansów. Swoje kwalifikacje możemy potwierdzić przebytymi kontrolami z ZUS i Urzędu Skarbowego, certyfikatami zawodowymi, ukończonymi kursami i szkoleniami a także wieloletnią praktyką. Przygotowaliśmy dla wszystkich przedsiębiorców promocyjne ceny. Nie czekaj, sprawdź już dziś! Stawiamy na rzetelność, sumienność i profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów.
słowa kluczowe biuro rachunkowe, usługi księgowe, księgowa, książka przychodów i rozchodów
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Województwa >> małopolskie
Finanse i ubezpieczenia >> Usługi finansowe
data wpisu 2016-07-28
url http://trust-partners.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl